Články

Články, návody

Vyklizením bytu k vyšším ziskům

Prodej bytu, tím spíše v současných dobách, může dopadnout v rozdílu statisíců až milionů. Ceny bytů v Česku nadále rapidně stoupají a jejich cena rozhodně není závislá pouze na lokalitě a vybavení, ale také na celkovém vzezření. ..
Likvidace holubího trusu je důležitá! Rizika a řešení

Pár holubů na balkoně nebo hnízdících na půdě - kdo by čekal velké komplikace? Realita mnohé nakonec vyvede z běžného omylu! Nejenom, že holubi a jiní běžní ptáci jako vlaštovky, jiřičky či vrabci dokáží svým trusem zcela zdevastovat prostory ..
Důležitost likvidace azbestu a eternitu z budov a střech

Má Váš dům, chata nebo garáž střechu z eternitu? Pracujete nebo studujete v budově z osmdesátých let? Možná je na čase zbystřit a zohlednit mnohá zdravotní rizika. Již od roku 1995 je dovoz eternitu a jiných materiálů z azbestu ..
Vyklízení pozůstalosti - informace a tipy

Člověk musí být připravený na chvíle, které nejsou v životě příjemné. Jednou z nich je i úmrtí v rodině. Kdy je nutné, pod tlakem smutku, vyřešit nejen náležitosti spojené s pohřbem, ale také provést vyklízení pozůstalosti.
Firma na vyklízení bytu

Že jste právě zdědili či koupili staro-nový byt? Blahopřejeme, ale důvod k jásání je pravděpodobné předčasný. Pravou zkouškou Vašich sil a organizace času se brzo dozajista stane vyklízení bytu.


Vyklízení bytu v Praze

Zejména hlavní město Praha oplývá velkým množstvím a variací bytů. Majitelé i nájemníci se často mění a s nimi také vybavení bytu. O to více je pak v Praze poptávka po vyklízení bytů specializovanou firmou.
Správná likvidace azbestu a eternitu

Ačkoliv byl azbest v České republice zcela zakázán již v roce 1999, stále se s tímto nebezpečným materiálem lze u nás setkat. Azbest a jeho směsi je možné i dnes najít na překvapivých místech.
Vyklizení bytu po zemřelém

Většina z nás se v průběhu života setká s úmrtím blízké nebo alespoň příbuzné osoby. Tato událost sebou nese nejen zármutek, ale také spoustu náležitostí a organizačních problémů. Jak si počínat při vyklízení bytu po zemřelém? Koho a v jakých případech volat? Dozvíte se v našem článku.
Vyklízení bytů jednoduše

Jak se na vyklízení připravit? Co se vše bude dělat? Bude ode mne vyklízecí firma něco žádat? Co se s odpadem následně stane? Na tyto a další otázky Vám odpovíme právě dnes.

Vyklízení bytu lze provést levně!

Koupili jste byt i s původním vybavením, chystáte se na generální rekonstrukci nebo se jedná kupříkladu o byt z pozůstalosti? Ve všech případech se setkáte se stejným problémem a tím je vyklízení bytu – starý nábytek, spotřebiče, osvětlení a jiná vybavení k vyhození. V tento moment nastává klasická nerudovská otázka „kam s ním“.