Reference

Refrence již provedených vyklízení
Vyklízení pozůstalosti - Praha 6

Vyklízení pozůstalosti - Praha 6

Začátkem roku 2024 jsme byli přizvání k vyklízení pozůstalosti v Praze 6. Pozůstalost se necházela v poměrně neutěšeném stavu a bylo zapotřebí nejenom provést vyklizení nábytku, ale také napytlovat poměrně značné množství odpadu.Vyklízení pozůstalosti - Praha 4

Vyklízení pozůstalosti - Praha 4

Naši profesionálové v říjnu 2023 prováděli vyklízení pozůstalosti v oblasti Praha 4. Jednalo se o vyklízení bytu v panelovém domě, kde se v domácnosti nacházelo větší množství odpadu i nábytku k odvozu..Vyklízení bytu po zemřelém - Praha 8

Vyklízení bytu po zemřelém - Praha 8

Začátek roku 2023 se bohužel neobešel bez vyklízení bytu po zemřelém. Stejně jak vždy náš team postupoval s veškerou profesionalitou, pietou a ohledem na soukromí zadavatelů. Zapotřebí bylo nejenom vyklizení nábytku..

Vyklízení bytu - Praha 10 - reference

Vyklízení bytu - Praha 10

V létě roku 2022 společnost Dopareal prováděla odvoz starého nábytku a vyklízení bytu na Praze 10. Nebylo potřeba byt dezinfikovat či čistit od žádného nebezpečného materiálu, pouze klasické vyklízení nemovitosti.

Vyklízení bytu - Praha 4 - reference

Vyklízení bytu - Praha 4

Na jaře roku 2022 jsme projednou realizovali také jednoduchý odvoz starého nábytku a vyklízení bytu na Praze 4. Nebylo potřeba byt dezinfikovat či čistit od žádného nebezpečného materiálu, pouze klasické vyklízení nemovitosti.

Vyklízení bytu - Praha 6 - reference

Vyklízení bytu - Praha 6

Konec roku 2021 byl ve znamení vyklízení bytů - ať již z důvodu vyklízení z důvodu stěhování nebo bohužel úmrtí (a následného řešení pozůstalostí). Tak tomu bylo i v lokalitě Praha 6, kde vyklízení bytu proběhlo. Bylo zapotřebí nejenom vyklizení odpadu z bytu (viz fotografie)..Vyklízení bytu v Praze 9 - reference

Vyklízení bytu po zemřelém - Mělník

Realizace vyklízení bytu po zemřelém včetně dezinfekce a čištění krve. V bytu po úmrtí se též nacházelo i značné množství odpadu k vyklizení. Celý proces vyklízení po úmrtí byl naší firmou realizován do jednoho dne.

Vyklízení bytu v Praze 9 - reference

Vyklízení bytu - Praha 9

Náš team z Vyklízení-Levně tentokrát prováděl vyklízení bytu v lokalitě Praha 9. Při bližším pohledu můžete zpozorovat, že toto vyklízení nemovitosti bylo takzvaná "totálka".

Vyklízení pozůstalosti v Praze 8 - reference

Vyklízení pozůstalosti - Praha 8

Společnost Vyklízení-Levně realizovala v městské části Praha 8 vyklízení pozůstalosti, v které se nacházel nejenom starý nábytek a komunální odpad, ale i biologická rezidua.

Vyklízení domu - Praha 10

Náš team z Vyklízení-Levně tentokrát prováděl vyklízení domu v lokalitě Praha 10. Toto vyklízení nemovitosti obsahovalo nejenom odvoz starého nábytku, ale i demontáž kovových konstrukcí, úklid staré dlažby a odvoz suti.