Rekonstrukce

Praha, Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj

Komplexní a levné rekonstrukce bytů i celých domů. Rekonstrukce provádíme nejenom v hlavním městě Praha, ale i ve Středočeském kraji. Ať už je Vaším přáním rekonstrukce koupelny, kuchyně, podkroví či celého bytového jádra, řemeslníci z Vyklízení-Levně jsou tu pro Vás s profesionálním přístupem a za bezkonkurenční ceny!

Nabízíme jak bourací práce malého rozsahu (bourání dlažby, sekání obkladů, vybourání zárubně - vybourání futer dveří), tak i demolice větších rozměrů (bourání příček - i v paneláku, bourání zdi a klenby, bourání komína či například bourání podlah z betonu i cihel).

Rekonstrukce bytového jádra

Přišel čas Vašemu bytu nahodit nový moderní kabát? Rádi Vám pomůžeme! Rekonstrukce bytového jádra zvládáme vždy v termínech, levně a i s následným odvozem odpadu či suti. Rekonstrukce bytu v rodinném domě či panelového bytu? Nic není problém! Na všechny eventuality jsme připraveni, používáme moderní techniku i postupy, které nejen šetří materiál, čas, ale výslednou cenu za rekonstrukci.

Rekonstrukce koupelny

Poradíme s výběrem materiálů, barev i případné úpravy rozložení koupelny. Máme mnohé zkušenosti jak v rámci rekonstrukce panelákové koupelny, tak rozsáhlých koupelen v rodinných domech. Nabízíme široké spektrum van, sprchových koutů, umyvadel i toalet za výhodné ceny. Zvládneme celý proces rekonstrukce koupelny - bourací práce, úklid suti, případné bourání příček až po pokládku nové dlažby, obkladů a montáž jednolivého vybavení.

Rekonstrukce panelákové koupelny

I malá koupelna v paneláku a její rekonstrukce může zcela změnit dojem z celého bytu. Máme bohaté zkušenosti a dokážeme poradit jak i z malé koupelny v panelovém domu vytěžit maximum co se praktičnosti i estetiky týče. Nemusí se vždy jednat pouze o invazivní proces, zvládneme i rekonstrukce umakartové koupelny bez bourání.

Rekonstrukce malé panelákové koupelny nebo rozsáhlá rekonstrukce koupelny v rodinném domu? Zvládneme vše a dokážeme Vám, že ani v Praze není draze! Mimo rekonstrukce samotné koupelny máme samozřejmně služby jako je pokládka dlažby v koupelně, montáž záchodové mísy, vany a umavydla či malířské práce.

Rekonstrukce kuchyně

Rekonstrukce kuchyní - ať již panelákové kuchyně, kuchyňského koutu či kuchyně v rodinném domě je vždy počin, které není radno zanedbat. Vy či Vaše polovička pravděpodobně v kuchyni budete trávit každý den alespoň nějaký čas. Rozmístění spotřebičů, skříněk a celá dispozice kuchyně tak může hrát značnou roli jak v efektivitě práce, tak estetickém dojmu.

V rámci rekonstrukce panelákové kuchyně poradíme i s oznámením o rekonstrukci bytu sousedům, případně se snažíme zákazníkovi nabídnout efektivnější rozložení nové kuchyně.

Rekonstrukce podlahy

V nabídce nechybí ani rekonstrukce podlahy - broušení parket, trhání a pokládka lina, případně odvoz koberců a jejich pokládání. Zvládneme rekonstrukce podlah jak dřevěných, laminátových, tak betonových. Rekonstrukce podlahy ve starém domě, podlahy v garáži či v paneláku? Zkušenosti máme se vším, pracujeme pečlivě a rádi porádíme s případnými úpravami.

Nespecializujeme se pouze na obytné prostory, provádíme rekonstrukce podlah i pro firmy, veřejné instituce a samozřejmě prostory k bytu přidružené (rekonstrukce podlahy v podkroví, balkony, sklepy).

Rekonstrukce bytů Praha, Střední Čechy a Moravskoslezský kraj

Všechny výše nabízené rekonstrukce provádíme v mnoha lokalitách České Republiky, máme pobočky jak v Hlavním měste Praha, Středočeském kraji, tak i v kraji Moravskoslezském. Kompletní souhr všech míst, kde provádíme rekonstrukce níže:

Středočeský kraj:

Moravskoslezský kraj:

Praha: