Vyklízení domů

Praha, Středočeský kraj a Moravsko-slezský kraj

Jsme schopni vyklidit od malé garsonky až po velký rodinný dům. Profesionální vyklízení domů včetně odvozu a následné likvidace odpadu všeho druhu. Též provádíme úklid a vyklízení společných prostor v rámci činžovních a panelových domů. Vyklízení objektů realizujeme nejenom v hl. městě Praha, ale po celé České republice! Spolehlivé, levné a rychlé vyklízení budov!

Vyklízení domů

V rámci vyklízení domu, dle množství odpadu, přistavíme velko-objemový konterjner či specializovaný nákladní vůz. Jsme schopni vyklidit jakýkoliv typ odpadu z domu - komunální, toxický i biologický odpad (po úmrtí).


Vyklízení rodinných domů

Rodinný dům většinou znamená různé opravy, údržby a více prostoru k uskladnění nepotřebných věcí i odpadu. Vyklízení rodinného domu tak nebývá oddychovou prací pro jednoho člověka na odpoledne. Profesionálové z Vyklízení-Levně ovšem zvládnou vyklízení celého domu zpravidla za jeden den. Skříně, spotřebiče, stavební odpad (suť, zdivo) i toxický odpad (eternit) - žádný problém!

Vyklízení rodinných domů

Vyklízení domu se nemusí týkat jen obytných prostor. Samozřejmě je možné provést vyklízení sklepa či půdy , přilehlých objektů jako jsou garáže, kůlny, dílny a likvidace odpadu z exteriérů (zahrady, nádvoří a parkoviště). Zaujala Vás naše nabídka vyklízení rodinného domu? Pošlete nám bezplatnou poptávku a my Vám obratem pošleme nabídky ceny za vyklízení.


Vyklízení činžovních a panelových domů

Spolupracujeme také s majiteli činžovních domů, bytovými družstvy a společenstvími vlastníků nemovitosti. Jak v rámci vyklízení paneláku, tak vyklízení činžáku provádíme vyklízení společných prostor (chodby, vestibuly, sklepy, půdy, kočárkárny).

Zvládneme i velké zakázky jako je vyklízení panelového domu po řemeslnících (úklid suti, odvoz odpadu, čištění prostor). Případně je možné domluvit i dlouhodobý úklid domu.


Vyklízení chat, chalup, roubenek a okálů

Máte chatu uprostřed lesů a spoustu odpadu k odvozu? Nelamte si hlavu s odvozem ani vyklízením a povolejte profesionály! Nabízíme vyklízení chat za férové ceny z sebevětších samot a nepřístupných terénů. Vyklízení chalupy zládneme běžně do jednoho dne! Navíc Vám odpadá nutnost řešit kam samotný odpad z vyklízení uložit!

Vyklízení chat a chalup

Vyklízení chat poskytujeme na celém území České republiky. Máme k dispozici team profesionálů a řemeslníků, kteří zvládnout nejenom úklid a odvoz odpadu z chalupy, ale i případně rekonstrukce, malování, bourací a stavební práce.


Lokality vyklízení domů:

Vyklízení domů provádíme na území města Praha, Středočeského kraje, i na většině území Moravskoslezského kraje. Kompletní seznam všech míst, kde služby realizujeme, ke shlédnutí níže:

Středočeský kraj:

Moravskoslezský kraj:

Praha:
Hlavní město Praha