Vyklízení po zemřelém

Praha, Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj

Úmrtí člověka je vždy smutnou, často psychicky i fyzicky vyčerpávající činností. Při vyklízení po zemřelém vždy dáváme maximální důraz na pietu a samozřejmě na soukromí zákazníků. Samotný úklid po zemřelém provádíme důkladně a s ohledem na danou situaci. Poradíme si se skvrnami od krve, fekáliemi i jiným biologickým materiálem. Součástí vyklízení po zemřelém je také precizní dezinfekce prostor a vzduchu.

Při vyklízení bytů po zemřelém jednáme v souladu se správními orgány. Máme zkušenosti i se spoluprácí s bezpečnostními složkami ČR. Jsme schopni zajistit i úklid po zemřelém v pokročilém stupni rozkladu. Dezinfekce po zemřelém je prováděna hloubkovými chemickými prostředky v ochranných oblecích - po zemřelém zůstávájí v bytu plísně, viry, mikroogranismy a důkladný úklid po úmrtí je nezbytný.

Vyklízení bytu po úmrtí

Jsme připraveni na vyklízení bytu po úmrtí, ke kterému došlo jak přirozenou cestou, sebevraždou i násilným trestným činem. Samotný byt nejprve dezinfikujeme, vyčístíme a až následně je prováděno vyklízení pozůstalosti. V takových případech provedeme vyklizení odpadu a starého nábytku z pozůstalosti, případně předměty osobního charakteru samozřejmě přídáme do rukou pozůstalých.

Úklid pokoje po úmrtí nabízíme nejenom jednotlivcům, ale i firmám - v případě úmrtí hosta na hotelovém pokoji a jiných ubytovacích zařízeních. Následné vyklízení a sanace prostor po zemřelém je samozřejmě prováděna v maximální diskrétnosti.

Dezodorizace - čištění vzduchu

V mnoha případech zůstává v bytu zatuchlý vzduch a zápach. Provádíme čištění zatuchlého vzduchu - odborně zvané dezodorizace, které likviduje plísně a mikroorganismy v ovzduší za pomoci ozónu.

Lokality vyklízení po zemřelém:

Vyklízecí práce neposkytujeme pouze v Hlavním městě Praha, ale také v celém Středočeském kraji a velké části Moravskoslezského kraje. Kompletní výčet lokalit, kde poskytujeme vyklízení po zemřelém naleznete níže.

Středočeský kraj

Moravsko-slezský kraj

Hlavní město Praha