Vyklízení pozůstalostí Praha 6

Úklid, odvoz odpadu a nábytku z pozůstalostí v Praze 6

Důstojné a rychlé vyklízení pozůstalostí - Praha 6 a okolí. Odvoz nábytku, odpadu i domentáž vybavení v pozůstalostech nabízíme v celé Praze 6, konkrétně lokality: Břevnov, Dejvice, Vokovice, Ruzyně, Střešovice, Veleslavín a Liboc, též v blízkých lokalitách Bubeneč a Hradčany. Více jak 14 let je u nás samozřejmostí profesionalita a důraz na pietu.

Jsme team profesionálů, kteří ví jak správně provést vyklízení půzůstalosti levně, rychle a zároveň dodržet všechny aspekty citlivého jednání při úmrtí v rodině. Zajistíme vyklízení nábytku a starých spotřebičů, eventuelně i likvidace koberců či demontáž vybavení. V Praze 6 máme zkušenosti jak s vyklízením pozůstalostí v bytech, tak případné řešení úmrtí v ubytovacích zařízeních. Provádíme jak hloubkové čištění, tak desinfekci kritických míst v pozůstalosti. Samozřejmě nalezené věci možné osobního hodnoty pečlivě zabalíme a předáme. Poptávat vyklízení a likvidaci pozůstalostí můžete jak telefonicky: 776 446 419, emailem: info@vyklizenilevne.cz nebo prostřednictvím online poptávky vyklízení. Rádi zodpovíme Vaše dotazy maximálně do 24 hodin.

Celková likvidace pozůstalosti v Praze 6

Za roky praxe víme přesně co dělat po úmrtí. Ke svým klientům a bytové pozůstalosti se chováme s maximální možnou pietou a pochopením. Chápeme, že úklid či vyklízení pozůstosti může být stresující záležitostí - ať už z důvodu sentimentu nebo třeba výskytu skvrn od krve či jiných biologicky závadných látek. V těchto případech nabízíme celkové likvidace pozůstalosti, kdy klient si převezme již kompletně vyklizený (dle dohody i rekonstruovaný či vymalovaný) byt.

Úklid, dezinfekce a sanace pozůstalostí

Ať už se jedná o běžný úklid pozůstalosti nebo náročnou likvidaci plísní, hub či řešení jiného zamoření, vždy jsme Vám schopni podat pomocnou ruku. Provádíme jak sanace zdiva, účinné desinfekce, tak nabízíme i možnost rekonstrukce.

Vyklízení odpadu po úmrtí zvířat

Díky většímu počtu obyvatel, zejména v částech Břevnov a Dejvice často realizujeme také likvidace uhynulých zvířat (potkani, kočky, kuny, holuby a jiné). Místo úhynu důkladně vyčistíme a dezinfikujeme. Na přání také prostory můžeme vymalovat, provést nové nátěry či další drobné stavební práce. Jsme schopni vyklízení odpadu i v pozůstalostech s těžko dostupnými místy jako jsou sklepy, komíny, komory či půdy.

Vyklízení pozůstalostí provádíme zejména v Praze a okolí - v případě zájmu jsme ovšem schopni zajistit vyklízení a rekonstrukci pozůstalostí ve Středočeském a Moravskoslezském kraji. S případnými dotazy nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: +420 776 446 419 či písemně zkrze email info@vyklizenilevne.cz.